Feng Shui

Proč právě Feng Shui?

Feng Shui je nejméně 5000 let staré umění žít v harmonii se zemí a lidmi. Staří Číňané si všimli, že když podle určitých pravidel zařídí svůj domov, začnou k nim samy od sebe přicházet dobré věci. A naopak, pkoud je v obydlí chaos a nábytek je rozmístěn špatně, je život neustávajícím bojem.
Feng Shui pracuje s energií čchi, univerzální životní silou, která se nachází ve všech živých věcech. Cokoli je uděláno dokonale, vytváří čchi. Například krásná zahrada, líbezná krajina, klidně plynoucí řeka, umělec malující obraz, náhodný kolemjdoucí, který svým pohledem obdivuje náš krásně upravený vchod do domu.
Pomocí nejmodernějších metod kvantové fyziky vědci zjistili, že čchi jsou záporně nabité ionty, které vytváří například zářící slunce, mírný větřík, déšť, hořící oheň, tekoucí voda, vodopád, nebo harmonická hudba. Největší ničitel čchi je polétavý prach, jehož částice jsou kladně nabité. Nepříjemná hádka, zlé slovo, televizní obrazovka, utrpení a podobně.

Jak probíhá konzultace Feng Shui?

Konzultace probíhá přímo na místě. Při návštěvě u vás v bytě, nebo domě, doporučím podle orientace vchodu ke světové straně a vašeho data narození barvy, materiály, rozložení nábytku, případně nutné stavební úpravy. Pro jednotlivé členy domácnosti stanovím příznivé a nepříznivé životní směry, z nichž vyplyne doporučení k umístění postelí a pracovních stolů.

Mohu pomoci i s výběrem pozemku pro stavbu vašeho nového domu, jeho usazení na pozemek, s orientací vchodu. Doporučím, kam na zahradě umístit bazén, ohniště, koutek pro děti.
Poradím vám, jak zkvalitnit energii čchi ve vašem životním prostoru a okolí. Konkrétně se zaměříme na vaše prostředí pro kvalitní spánek, zdraví, prosperitu, rodinné vztahy, životní cestu, budoucnost, životní moudrost a mnohé další aspekty života.